چک لیست حفظ و نگهداری سرور

همانند هر کامپیوتری، سرور شما نیز نیاز به حفظ و نگهدرای دوره ای دارد. در این مقاله ۱۲ مورد که می بایست به صورت منظم بررسی شوند تا سیستم خود را صحیح و سالم نگهدارید معرفی شده اند. این یک لیست مختصر و مفید می باشد. تنها هدف این مقاله معرفی … بیشتر بخوانید »

اهمیت انتخاب محل مناسب برای راه اندازی سرویس ابری

در حال حاضر شاهد رقابت شدیدی در بازار سرویس های  ابری هستیم، هر یک از ارایه کنندگان سرویس های ابری  به دنبال راه های زیادی هستند تا حد ممکن خود را از دیگران متمایز کنند. هزینه های زیادی صرف  برپایی زیر ساخت ها و انتخاب محل راه اندازی آنها می … بیشتر بخوانید »

داده های ساخت یافته جایگزینی برای کلمات کلیدی

امروز وب سایت ها کار سختی در پیش دارند و به انسانها و ربات های جستجوگر همزمان باید  خدمت رسانی کنند. بخش مهمی از این کار را می توان با استفاده از داده های ساخت یافته انجام داد. با گذار کاربران  از کامپیوترهای   PC به دستگاه  های  موبایل و انجام … بیشتر بخوانید »

معرفی ۲۰۱۲ Microsoft System Center Data Protection Manager

مقدمه: یکی از تفاوت های کلیدی محصولات مایکروسافت با دیگر محصولات مشابه، طراحی معماری این محصولات بر اساس امکان مدیریت متمرکز می باشد همانطور که در ویندوز ۹۵ و کامل تر آن در ویندوز ۹۸ دیده شد که به جای ثبت تنظیمات بصورت پراکنده، رجیستری ویندوز معرفی شد تا امکان … بیشتر بخوانید »

اهمیت سرویس های Hybrid و علت پیش بینی بزرگ بازار آن

چند سالی است که ما با سرویس های نو ابری خو گرفته ایم، حالا زمان مناسبی است که عملکرد چند مدل را بررسی کنیم. سرویس های ابری عمومی مانند Amazon AWS دارای واحدهای تحقیقاتی و مطالعاتی مختص به خود هستند و سرویس های ابری خصوصی پشتیبانی های قدرتمندی را از … بیشتر بخوانید »

شبکه های مجازی ما

دسته بندی ها