آشنایی با Mail Encryption

رمزگذاری در ایمیل چیست و چه اهمیتی دارد

با وجود اخبار اخیر در خصوص هک و نفوذ، کاربران اینترنت بطو.ر فزاینده ای نگران حضور آنلاین شان و اطلاعات شخصیشان هستند. برای صاحبان کسب و کار ترس نفوذ به اطلاعات خیلی جدی است. تنها در سال ۲۰۱۵ ، نسبت به سال ۲۰۱۴، به میزان ۳۸ درصد افزایش در رویداد های امنیتی داشته است.

با در نظر داشتن این اطلاعات آماری شاید شما نگران این باشید که برای امن سازی اطلاعات کسب و کارتان از کجا باید آغاز کنید. به دلیل اینکه بسیاری از این نفوذ ها از طریق ایمیل صورت میگیرد، بهترین مکان برای شروع رمز گذاری حساب های ایمیل است.

رمز گذاری ایمیل، رمز گذاری پیام های میل است تا از حوانده شدن محتویات آنها تویط افراد دیگری غیر از دریافت کننده جلوگبری شود رمز گذاری ایمیل شاید شامل احراز هویت نیز باشد.

بسیاری از ایمیل ها در حال حاضر هنوز به صورت متن ساده ارسال می شوند.

رمز گذاری ایمیل چیست

اجازه بدهید این سوال را برایتان ساده تر کنم. در سطح پایه روشی وجود دارد که به دور از چشمان مهاجمان بتوان اطلاعات امن ارسال کرد. و از آنجایی که ایمیل ها می توانند بدون محافظت ارسال شوند، شما با سرویس دهنده خود بررسی خواهید کرد که چه گزینه هایی شما دارید.

 

رمز گذاری ایمیل ها به سادگی اضافه کردن خط کدگذاری به خط موضوع است، و رمگذاری خود بقیه را مدیریت می کند.

مطمئن شوید که سرویس رمز گذاری ایمیل بر روی سرویس شما فعال باشد. البته سرویس رمز گذاری ایمیل یک سرویس ارزش افزوده است و اطمینان حاصل میکند که پیام های ایمیل رمز گذاری شده و با استفاده از یک سیستم کاملا جداگانه بصورت امن ارسال شده و ذخیره شوند. این مطلب بدین معنی است که ایمیل های ارسالی و دریافتی  شما در حین انتقال محافظت شده هستند، این مطلب مطمئنا استرس شما از نفوذ به ایمیل هایتان را را از بین می برد.

 

شهرت خود را حفظ کنید

همراه با ارسال و ذخیره ایمیل بصورت امن،سرویس های رمز گذاری ایمیل همچنین می توانند بصورت بالقوه در زمان و هزینه شما صرفه جویی کنند. حملات سایبری بر بر روی سیستم های اطلاعاتی شما می تواند هزینه بر باشد، و شما دچار هزینه های هم برطرف سازی مشکلات بوجود آمده و هم بازگردانی شهرت کسب و کار تان کند.

IBM تخمین می زند که هزینه نفوذ به اطلاعات برای یک کسب وکار بطور متویط تا ۴ میلیارد دلار افزایش یافته است، با احتساب میانگبن افزایش سالانه، به دلیل ارزش اطلاعات کاربران و اطلاعات تجاری خصوصی.

به دلیل اینکه با رمز گذاری بر روی ایمیل این اطمینان حاصل می شود که تنها گیرنده مورد نظر قادر به دیدن پیامی است که شما ارسال کرده اید. شما می توانید اطمینان داشته باشید که اطلاعات حساس شما محافظت شده است.

 

افزایش بهره وری

دیگر مزیت سرویس های رمز گذاری ایمیل افزایش بهره وری است. اگر کسب و کار شما تعداد زیادی اسپک دریافت می کند، برای مثال، رمز گذاری لایه فیلتر دیگری به اکانت ایمیل شما اضافه می کند.

با چنین فیلترهایی شما و کسب و کارتان زمان کمتری برای حذف ایمیل های نا خواسته صرف می کنید ضمن اینکه از بد افزار های بالقوه موجود در محتوای ایمیل ها اجتناب می کنید.

سرویس های رمز گذاری مانند Office 365بسیاری از انواع اطلاعات حساس را کشف می کنند و بصورت خودکار پیامهایی که دارای اعداد امنیتی،شماره کارت اعتباری و غیره هستند را بصورت خودکار رمزگذاری می کند. بنابراین اگر کسی فراموش کند تا تگ رمز گذاری را بر روی یک یام حساس اضافه کند، سرویس های رمز گذاری بصورت خودکار رمزگذاری را اعمال می کنند

 

نتیجه گیری

در حال حاضر می دانید که رمز گذاری چیست و زمان آن است که ارتباطات خود را امن تر کنید. زمانی که سرویس های رمز گذاری ایمیل تنها راه حفاظت ار اطلاعات حساس کسب و کارتان نیست اما مهم ترین اقدام است.

 

تگ ها

منتشر شده در بلاگ ایران هاست توسط: حسن زاده

ایران هاست، ارائه دهنده سرويس های ثبت دامنه، ميزباني وب، میزبانی ایمیل، میزبانی اختصاصی و سرورهای اختصاصی و مجازی مطابق با استانداردهای جهانی

شما ممکن است علاقه داشته باشید:

0 تفکر بر روی “آشنایی با Mail Encryption”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های مجازی ما

دسته بندی ها